передові позиції науки

свіжі і не дуже дотепи про звірят. поділіться веселим настроєм

Модератор: zag

Відповісти
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

передові позиції науки

Повідомлення zag »

Нарешті кримські колеги розшифрували крик дельфіна, який рятує людину: “відчепись, зараза!”.

Вчені Гарвардського університету з’ясували, що білі миші розмножуються значно краще, коли їм не заважають вчені Гарвардського університету.

Науковцями Оксфорда нещодавно з’ясовано, що коли гепард голодний, людина може розвивати швидкість до 70 км/год.

Науковці Луганського заповідника вивели нові породи хохулі: поважна — вихухіль, горда — яхухіль, нагла — нахухіль, ледача — похухіль, іноземна — захухіль, летюча — мухохіль, вперта — нехухіль, схильна до алкоголізму — бухохіль...

З'явився новий гібрид — акули із золотою рибкою. Здійснює три ваші останні бажання!!!

Науковці схрестили таргана з кавуном: їси кавун — а насіння саме розбігається...

Схрестили їжака з удавом. Вийшло три метри колючого дроту.

Науковці схрестили дятла зі слоном: “Незграбне Довбло” нечасто вціляє в комаху, проте дерево валить з першого удару.

Схрестили кенгуру зі слоном: тепер великі ями по всій Австралії.

Миші плакали і кололися. але ... продовжували їсти кактус.

Інструкція для досліду: 1) візьміть мишу в руки; 2) підготуйте її для досліду; 3) отриману суспензію...

Археологи знайшли кістяк мамонта на глибині 20 метрів! — Це ще раз доводить, що мамонти жили в норах!

— У молодості я дні і ночі проводив у лабораторії. Тоді я і представити не міг, що моє захоплення мишками призведе до довгих років безшлюбності.

Остаточно з’ясовано, що життя — це венерична хвороба, яка передається статевим шляхом і закінчується летально.

Жінка — це повна протилежність собаці. Собака усе розуміє, але нічого сказати не може!

Відома теза про те, що самиці живуть довше, наразі уточнена: так себе поводять лише вдови...

Учений виступає перед аудиторією. — Товариші, нам удалося схрестити білого і бурого ведмедів... Вигук із залу: — Ну і як? — Звірята залишилися задоволені..

Експерименти українських біофізиків тривають: відомо, що канапка падає маслом вниз, а кицька — на лапи. Наразі ставиться унікальний експеримент з кицькою, спина якої намащена маслом...
Petrovich
Повідомлень: 8
З нами з: Пон лютого 12, 2007 5:11 pm
Звідки: Chisinau

Повідомлення Petrovich »

Если чайка летит попой вперёд, значит ветер очень сильный...

Фумиаки Тагути, Сун Гофу и Чжан Гуанлэй из университета им. Китасато (Сагамихара, Япония) — открыли то, что бактерии, содержащиеся в навозе большой панды, перерабатывают пищевые отходы до одной десятой их первоначальной массы.(приятного аппетита)

Новый метод охоты на лису в норе:
1. Взять норную собаку, дать ей в зубы бутылку водки и запустить в нору
2. Зарядить ружье и изготовиться - через час они с лисой обязательно выйдут покурить...
охотники, когда идете в лес...
Вы можете встретить диких птиц и зверей, не обижайте их, пожалуйста!
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

смачного

Повідомлення zag »

"не можеш гризти граніт науки?
то хоча би посмокчи його...."

(з передачі квн 20.12.2010)
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
vasyl eger
актив
Повідомлень: 262
З нами з: Вів грудня 07, 2010 5:52 pm
Звідки: KARPATY- CORDIRIERY IBERICOS

Re: передові позиції науки

Повідомлення vasyl eger »

super xaxaxax.
tilkysho , chuv dani po TV ,
sho liydyna z chyttiaam gumoru i sho smietsia 15 xv shodnia ,
na 4 roki dovshy zhyve xexex :lol:
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

дарвін відпочиває: еволюція назви "білка"

Повідомлення zag »

пару слів про еволюцію вивірок ("білок"), їхнього кольору і назв....

на вікіпедії можна знайти таке:
"Етимологія слова білка походить від періоду її линьки, коли її хутро ставало світлим, тому ніякий це не русизм та непорозуміння. І не треба говорити, що я не розбираюсь у питанні..."

і коментар до того зі згадкою іншого приколу:
"вас обійшов один діаспорний мовознавець, з яким я спалив залагом години три розмов через океан. він доводив (і робив таку доповідь десь в Петербурзі на мовознавчому конгресі) те, що "білка" - то одна з ключових ознак того, що українці були з льодовикового періоду!!!!!! і що назва залишилася, а вивірка просто почервоніла (мабуть від гарячої погоди)."

згадалося написане вище: ""не можеш гризти граніт науки? то хоча би посмокчи його....""
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: передові позиції науки

Повідомлення zag »

Михайло Клоков - величезна брила в історії ботаніки.
але й зоологам він багато чого показав....
а ось і про нього:

http://demotivators.org.ua/b/v/76910
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Відповісти