Фильм "Бухта"

Враження та посилання на теріо-кіно

Модератор: zag

Відповісти
FireFly

Фильм "Бухта"

Повідомлення FireFly »

К теме соседнего форума
viewtopic.php?f=3&t=298

Фильм "Бухта"

История "от Ричарда О’Барри" -- дрессировщика дельфинов для сериала "Флиппер".
1756532.jpg
Год выхода: 2009
Режиссер: Луи Психойос

http://www.ex.ua/view/943642
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: Фильм "Бухта"

Повідомлення zag »

загінне полювання на дельфінів
Через низький рівень продовольчого самозабезпечення (бл. 40%) Японія має стратегію накопичення для забезпечення стабільного постачання населення продовольством.[9] Станом на 2009 рік, у обсяг 1,2 млн тонн запасів морепродуктів було включено близько 5'000 тонн китового м'яса.[10]. В Японії почали використовувати китове м'ясо у шкільні сніданки, в рамках ініціативи уряду щодо скорочення витрат.

Тим не менше, виникла критика щодо китового м'яса для школярів через твердження про токсичну метил-ртуть. У 2006 році в Тайцзи для шкільних обідів щодня використовували близько 150 кг (330 фунтів) дельфінового м'яса. У 2009 році м'ясо дельфінів було виключено зі шкільних меню через забруднення [11]. Вміст ртуті і метил-ртуті у вибірках з дельфінового і китового м'яса, що продається в супермаркетах для забезпечення програми шкільних обідів, був у 10 разів вище, ніж це дозволено Міністерством охорони здоров'я Японії.
...
У квітні 2009 року було прийнято рішення СІТЕС про те, що група фахівців з дельфінів при МСОП, провівши огляд комерційної торгівлі дельфінами з Соломонових островів, дійшла висновку, що для стабільної популяції дельфінів обсяг експорту має становити не більше 100 тварин на рік.[18].
...
Як і в Японії, у «фарерських» дельфінів м'ясо забруднене ртуттю і кадмієм, що веде до ризиків для здоров'я його споживачів. [22]. У 2008 році місцева влада рекомендувала уникати їсти м'ясо гринди через його забруднення, і це призвело до зниження споживання [23]
виходить, що перемагають ризики погіршення здоров'я, а не ризики вимирання ("втрати") видів....
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Відповісти