Чи потрібен нам ВАК? або що таке якісна наука?

розділ для відкритих відгуків про монографії та дисертації, критика, розвиток науки

Модератор: zag

Чи потрібен нам ВАК?

однозначно потрібен
0
Немає голосів
потрібна його спрощена версія
3
27%
вся влада вченим радам !!!
5
45%
важко відповісти
3
27%
 
Всього голосів: 11

FireFly
актив
Повідомлень: 23
З нами з: П'ят травня 13, 2011 10:23 am

Re: Чи потрібен нам ВАК? або що таке якісна наука?

Повідомлення FireFly »

По ссылке -- подробности про то, как и сколько кто-то посредством ДАК зарабатывает на диссертантах.

"У жовтні в «Атестаційному віснику» вийшло 613 оголошень про захист кандидатських робіт. Навіть якщо вважати, що всі вони були придбані за мінімальною ціною, яка встановлена у 230 гривень за оголошення, то за один випуск ТОВ отримало 140 990 гривень. Вісник виходить щомісяця. Відповідно, за рік приватне підприємство має шанс отримати 1 691 880 аспірантських гривень."

http://www.gk-press.if.ua/node/7912
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: Чи потрібен нам ВАК? або що таке якісна наука?

Повідомлення zag »

Внесено зміни до правил публікації дисертацій
До наказу міністерства про опублікування результатів дисертацій внесено зміни, згідно з якими необхідність публікацій у виданнях іноземних держав відтерміновано до 1 вересня
Міністерством освіти і науки, молоді та спорту внесено зміни до наказу № 1112 "Про опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук", яким у жовтні 2012 року було затверджено нові вимоги до опублікування результатів дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, а також вимоги до опублікованої монографії, що подається на здобуття наукового ступеня доктора наук.

Згідно із затвердженими змінами, міністерством відтерміновано необхідність наявності публікацій у наукових виданнях інших держав при здобутті наукового ступеня доктора або кандидата наук з 1 січня 2013 року до 1 вересня 2013 року.

Новий документ також уточнює, що відповідні публікації мають бути здійснені у «наукових періодичних виданнях інших держав з напряму, з якого підготовлено дисертацію».

Кількість таких публікацій не змінено: не менше чотирьох публікацій на здобуття наукового ступеня доктора наук та не менше однієї статті на здобуття наукового ступеня кандидата наук. Як і раніше, до такої публікації можуть прирівнюватися публікації у виданнях України, що включені до міжнародних наукометричних баз.

Інші вимоги до опублікування результатів дисертацій та монографій на здобуття наукових ступенів не змінено.
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Відповісти