щось відомо про захист Н. Ружіленко?

Про новини і події в теріологічному середовищі, семінари, дисертації, презентації, видання

Модератори: Игорь Евстафьев, zag

Відповісти
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

щось відомо про захист Н. Ружіленко?

Повідомлення zag »

за чутками цього року очікується захист пані Надії Ружіленко. наче 18.10.2010? навіть мова йшла про присилку автореферату. але далі слів справа не пішла. зі слів львівських та одеських колег знаю про те, що автореферат існує і розсилався. але, як кажуть, тільки обмеженому колу посвячених. може, хтось поділиться сканом? варто було би викласти на сайті. автор сказав, що розсилка дуже обмежена і файл поки поширюватися не буде. чомусь в ті обмеження потрапив і я, і всі опитані колеги зі сходу (Луганськ, Донецьк, Харків). ау! хто багатий? поділіться. черкаські колеги сьогодні розповідали, що там супер статистика, при тому багатовимірна, одеські - про детальні описи слідів шакала, львівські - про норове життя куниць і зимівлю борсука в норах бобрів. стільки цікавого - і так мало доступно.... інтернет нічого не дає....
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

захист відбувся 12.10.2010. всі "за"

Повідомлення zag »

щойно розмовляв з колегами з Інституту зоології. Виявляється, Надія вже захистилася: вчора, 12.10.2010. проголосували одностайно: всі - "за", жодного "проти" чи "утримався". отже, наші вітання з закінченням такого непростого дослідження! тепер можна побажати дослідникові спокійно пройти всі бюрократичні процедури і відпочити від такого довгого марафону.
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Igor Polishchuk
актив
Повідомлень: 16
З нами з: П'ят квітня 10, 2009 8:59 am

Re: щось відомо про захист Н. Ружіленко?

Повідомлення Igor Polishchuk »

Ми з Думенком нічого не чули
Відповісти