про користь "корчувальника". лента за лентою

розділ для відкритих відгуків про монографії та дисертації, критика, розвиток науки

Модератор: zag

Відповісти
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

про користь "корчувальника". лента за лентою

Повідомлення zag »

минулого року я вже було зібрався готувати до друку в одну місцеву "мурзілку" статтю про чупакабр та їх підвиди, але ту мурзілку закрили з невідомих мені причин.... тема "корчувальників" давно обсміяна і обсмоктана, проте вона отримала нові оберти після того, як один з розробників ідеї повідомив про необхідність подібних акцій для розвитку науки....
отже, читаємо на лента-ру ексклюзив від Михайла Гельфанда

"Текст інтерв'ю поділений на три частини. Перша - "Два 'корчувальника'" присвячена рецензування у наукових журналах, якості статей в них і етиці наукових публікацій. У другій частині - "Чому не креаціонізм" - мова йде про протистояння дарвінізму і креаціонізму і про те, чому розуміння основ еволюції необхідно в повсякденному житті. Третя частина має назву "Наука в Росії" і присвячена сучасному стану російської науки, аналізу причин цього стану та можливих шляхів поліпшення поточної ситуації. ..."

а що думаєте ви з цього приводу?
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
vasyl eger
актив
Повідомлень: 262
З нами з: Вів грудня 07, 2010 5:52 pm
Звідки: KARPATY- CORDIRIERY IBERICOS

Re: про користь "корчувальника". лента за лентою

Повідомлення vasyl eger »

ufff
krasche b buv ne chytav :D te vse .

naibilshe ce meni spodobalos :
. Проблема здесь следующая, как мне кажется. Современное общество, особенно цивилизованное, - то, которое условно принято называть цивилизованным, - оно фантастически сложно устроено, с одной стороны. А с другой стороны - это демократия. То есть это, вообще говоря, система, когда от мнения людей, от их волеизъявления зависит направление движения этого общества.

А это зависит от уровня образования - не политиков, не юристов, а вот среднего уровня образования, условно говоря, народа, налогоплательщиков.

ce ya zamityv "skytaiuchys " po sviti . :wink:
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: про користь "корчувальника". лента за лентою

Повідомлення zag »

вихідна ідея "корчувальника" була пов'язана зі створенням безглуздих за загальним змістом, але логічно побудованих текстів. таке собі випробовування лінгвістичних компутєрних програм. а тестування проводили на наукових фахових журналах, які погоджувалися брати такі статті до друку. то ж автори ідеї ведуть розмову про третій рівень значущості "корчувальника". але мені особисто сподобався другий рівень - публікація текстів! і рецензії на ті тексти. просто клас. особливо про еволюційні суперечки з мефістофелем.
ось оригінал першого корчувателя: http://www.scientific.ru/trv/2008/013/korchevatel.html
ось ще - "Корчеватель: алгоритм типичной унификации точек доступа и избыточности" http://www.scientific.ru/trv/2008/013/k ... npaid.html
історія корчувалеля-2 - http://www.polit.ru/author/2009/04/08/korchevatel.html
ще: http://www.vechnayamolodost.ru/pages/zd ... dva79.html
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Відповісти