Хижаки: політика повинна змінитися

Заповідання, менеджмент фауни, Червона книга, біоетика

Модератори: Игорь Евстафьев, zag

Відповісти
vasyl eger
актив
Повідомлень: 262
З нами з: Вів грудня 07, 2010 5:52 pm
Звідки: KARPATY- CORDIRIERY IBERICOS

Хижаки: політика повинна змінитися

Повідомлення vasyl eger »

Хижаки політика повинна змінитися. http://www.jagareforbundet.se/vastmanla ... geid=35952

При постійному власності уряду Фредрік Рейнфельдт в ще чотири роки, тому у хижака політики дня зміни.
Загальний тиск хижак не може бути прийнято людьми в сільських районах, з урахуванням великої шкоди, який економічної діяльності, які постраждали від тварин ставлення пасовищ, вівчарство і ведення інших домашніх тварин і т.д. Діяльність знищуються для хижих Rampage, який включає в себе номери вовки "можуть рости безконтрольно. Головне обмеження цільові показники повинні бути реалізовані у майбутній політики хижака, сільських районах, що не можуть більше терпіти, в даний час.

Наприклад, контрольні цифри, які складають основу нинішньої політики уряду щодо хижаків, можуть бути оцінені, в нове розслідування на чолі з колишнім Генеральний директор Агентства охорони навколишнього середовища, Ларс-Аке Liljelund. Тому повинні, всі сільські проблеми з щільною зграй хижака, підійшовши до столу в цьому розслідуванні. Хижаки політика повинна змінитися.

Не має резону поширювати це на вовків в вовчих районах, де вони щороку вбивають і споживають кілька тонн високоякісного м'яса лосів та оленів, до декількох сотень овець та інших домашніх тварин стають жертвами хижаків кожен рік, полювання на бродячих собак практично неможливо. Щодня піддаються нападах з боку хижаків стада оленів, є поранені або вбиті. (Див. фото) Щотижня маємо внаслідок нападів хижаків на худобу поранених або убитих тварин, розірваних на частини мисливських собак під час полювання. Невже все це - ціна, яку сільські люди повинні платити, тому що вони живуть в сільській місцевості?

Хижаки повинні обкладатися податком на полювання, але з рівнів, де це можливо, зберегти племен, щоб максимальні рівні безліч. Нам не потрібно так часто, штами хижаки, здається, стало наприкінці політики, які відсутні всі причини.

Автор: Леопольд Йоханссон
Вкладення
vargskadad__lg..jpg
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: Хижаки: політика повинна змінитися

Повідомлення zag »

пробував підправити і перекласти наново, щоби було зрозуміліше, але не дуже вийшло....
мова про те, що в сільських місцевостях, які особливо потерпають від хижаків, політика уряду має бути переглянута? у бік регуляції хижаків? а її (регуляції) там немає? яка пропозиція до нас? обговорити неоднаковий статус хижака з точки зору людини в різних за щільністю хижака районах? чи потреба державної політики в таких справах? чи обговорити потребу брати з вовків "податок" з їх приросту за успішність зграй (як в останньому реченні)? поясніть. тут має бути дискусія, а не дайджест білятеріологічних публікацій.
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Відповісти