28.04.2011 - 10 років УЦОК

Про новини і події в теріологічному середовищі, семінари, дисертації, презентації, видання

Модератори: Игорь Евстафьев, zag

Відповісти
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

28.04.2011 - 10 років УЦОК

Повідомлення zag »

28 квітня 2011 р. — 10-річчя УЦОК!

переглянув наш календар.... http://terioshkola.org.ua/ua/library/mammaday.htm

за тиждень виповнюється 10 років від дня заснування Українського центру охорони кажанів (УЦОК, на момент заснування - Український Хіроптерологічний Центр). Наразі це потужний рух, який об'єднує усіх провідних фахівців-теріологів, який вивчають і охороняють кажанів. Пам'ятатимемо також, що 2011 рік товариством названо Роком Кажана.

як будемо відмічати?
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Igor Polishchuk
актив
Повідомлень: 16
З нами з: П'ят квітня 10, 2009 8:59 am

Re: 28.04.2011 - 10 років УЦОК

Повідомлення Igor Polishchuk »

Я, очевидно, буду в это время изучать передвижение рукокрылых на площадках будущих ВЭС в Одесской обл.
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: 28.04.2011 - 10 років УЦОК

Повідомлення zag »

так это же сегодня!

ось можна подивитися оригінал: "Положення про Український центр охорони кажанів"
та "Протокол засідання Ради Українського теріологічного товариства НАНУ від 28.04.2001 року" (pdf)

сама дослідницька група сформувалася раніше цієї дати:

Її історія викладена у статті "Діяльність та інформаційні матеріали Українського хіроптеро­логічного центру" (>>> (pdf)) в першому випуску праць Теріологічної школи, що вийшов під назвою "Європейська ніч кажанів '98 в Україні". Власне, у лютому 1995 року під час проведення обліків кажанів у печерах Карпатського біосферного заповідника було започатковано рух під назвою "Український хіроптерологічний центр" (УХЦ). Надалі на запити Управління біоресурсів Мінприроди УХЦ готував щорічні огляди-довідки про стан популяцій кажанів, про сезонні міграції кажанів того, а також щорічні Національні доповіді для EUROBATs. Вже 1999 року наша дослідницька група фігурувала під назвою УЦОК (Український центр охорони кажанів), що видно з титульної сторінки і тексту "Польового визначника кажанів підземних порожнин Східної Європи" (pdf) та Бюлетенів Novitates Theriologicae за 2000 рік - № 1 (pdf) та № 2 (pdf). 2001 року Рада Українського теріологічного товариства НАНУ під головуванням акад. В. О. Топачевського визнала діяльність УЦОК продуктивною і офіційно затвердила її як робочу мережу товариства. Власне, це сталося саме в цей день, 28.04.2011. 2005 року за ініціативою і силами активу УЦОК створено сайт УЦОК - kazhan.org.ua. Докладно історія і поточна діяльність УЦОК викладені на зазначеному сайті та сторінці Дослідження та проекти.
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Аватар користувача
zag
актив
Повідомлень: 845
З нами з: Пон грудня 05, 2005 3:18 am
Звідки: ua
Контактна інформація:

Re: 28.04.2011 - 10 років УЦОК

Повідомлення zag »

на вікіпедії створено сторінку Український центр охорони кажанів.

у змісті:
1 історія УЦОК
2 сайт УЦОК
3 ніч кажанів в Україні
4 сторінки про кажанів фауни України (огляд сторінок вікіпедії)
4.1. великі систематичні групи кажанів
4.2. види фауни України та суміжних країн
4.3. найвідоміші дослідники
4.4. дотичні до кажанів теми
5 Джерела
"робота - не вовк"? Робота — не я... — думав вовк
Відповісти