Сторінка 1 з 1

обліки клошарів в Україні

Додано: Нед жовтня 28, 2012 7:25 pm
zag
ніхто не знає їхню кількість...

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. У Києві можна нарахувати до 10 тис. безпритульних громадян. У столиці функціонує 66 спеціалізованих точок з надання послуг безпритульним у Києві, з ни 52 - недержавні. Про це в коментарі УНН повідомив керівник громадської ініціативи "Соціальне партнерство" Артем Макєєв.

"Таким чином 12 % точок - державні, а всі інші – недержавних організацій чи релігійних організацій різних напрямків. В нашій організації 25 точок по Києву. Одна з них – стаціонарна для безпритульних в якій надаються різноманітні 25 послуг. В тому числі їжа, одяг, медицина, пральня, душ.Також є пересувні пункти соціального патруля для надання допомоги малозабезпеченим. Їх у нас на сьогодні по Києву 24. Це ті точки, в які ми щоденно приїздимо і роздаємо їжу малозабезпеченим. В центр до нас щоденно приходить від 250 людей", - сказав співрозмовник агентства.

На уточнююче запитання, скільки наразі безпритульних є в столиці, він відповів:"Це неможливо підрахувати. Це можна лише прикинути по тим організаціям, які надають послуги. Безпритульні ж не ходять лише в одну організацію, тому є така приблизна статистика, що їх від 10 тисяч у Києві".

вся стаття >>>