Alfred Dulitsky

Альфред
ДУЛИЦЬКИЙ

(теріофауна Криму, охорона природи)

english

Участь в роботі Школи: організатор 10-ї Теріошколи учасник 8-ї (Луганської) школ, 11-18 теріошкіл. Учасник семінару по роботі з Bat-детектором.

Галузь наукових інтересів: ссавці Криму, проблеми охорони, мисливські ресурси, поширення знань про навколишнє середовище.

Освіта: закінчив факультет біології Харківського державного університету. Вища освіта за спеціальністю "зоологія".

Кваліфікаційні роботи

• 1982 — захистив дисертацію "Ссавці Криму — їх практичне значення й охорона" та здобув степінь кандидата біологічних наук у Всесоюзному Науково-дослідницькому інституті охорони природи й заповідної справи (Москва).

Альфред Дулицький, 1961Трудова діяльність

• 1964-1967 — Викладач біології й хімії в с. Бабаї Харківської області.
  • 1967-1984 — Старший науковий співробітник Кримського державного заповідника.
  • 1973-1975 — Приймав участь в проектуванні й створенні зоологічної експозиції Музею природи Кримського заповідно-мисливського господарства (м. Алушта).
  • 1979 — Всесоюзне товариство "Знание", заохочувальний диплом у конкурсі на кращий науково-популярний твір з охорони природи за книгу "Птицы и млекопитающие Крыма ", Симферополь: Таврия, 1978 (в співавторстві з Ю.В. Костіним).
  • 1984 — Кримська протичумна станція Міністерства охорони здоров'я України, зоолог.
  • 1997 — Завідувач Лабораторією моніторингу осередкових екосистем (там само).
  • 2000 — Премія Ради Міністрів Криму за перемогу в конкурсі на кращу книгу з краєзнавства ("Крым. Книга Рекордов"; спільно з 2 співавторами й 2 співредакторами); Член-кореспондент Кримської Академії Наук.
  • 2001 — Почесна Грамота Ради Міністрів Криму за перемогу в конкурсі проектів публікацій з охорони природи — за проект серії книг "Биоразнообразие Крыма".

Громадська діяльність

• Обирався членом Ради Українського Теріологічного Товариства (Київ).
  • Експерт з декількох груп кримських ссавців.
  • Член Бюро й Ради Кримської республіканської Асоціації "Экология и мир"; експерт з біорізноманіття.
  • Один з засновників Кримської Асоціації підтримання біологічного й ландшафтного різноманіття — ГУРЗУФ-97 й заступник голови Асоціації.

Наукові публікації: понад 200.

Монографії

Костин Ю. В., Дулицкий А. И. Птицы и звери Крыма: Научно-популярный очерк. — Симферополь: Таврия, 1978. — 108 с.
Костин Ю. В., Дулицкий А. И., Мальцев И. В. Редкие животные Крыма. — Симферополь: Таврия, 1981. — 159 с.
Костин Ю. В., Дулицкий А. И., Мальцев И. В. Редкие животные Крыма. — Симферополь: Таврия, 1990. — 200 с.
Дулицкий А. И. Биоразнообразие Крыма. Млекопитающие: история, состояние, охрана, перспективы.— Симферополь: СОНАТ, 2001. — 208 с. (анонс книги)

Адреса:
КПЧС, вул. Промислова, 42,
м. Сімферополь, 95023, Україна
E-mail: aidzoo@ukr.net

створено 21 серпня 2003
поновлено 15.10.2013

матеріали цієї сторінки (вкл. з фотографіями) дозволяється використати відповідно до ліцензії Creative Commons Attribution 3.0 Unported.

<<< повернутися на сторінку "персоналії"