Сергій Заїка

ЗАЇКА

(екологія, зоологія)

english

Участь в роботі Школи: учасник та член оргкомітету трьох теріологічних шкіл — XV (Канів, 2008), XVI (Селезівка, 2009) та XVII (Щацьк, 2008); автор одного з матеріалів випуску 9 "Праць Теріологічної школи" (2008).

Галузь наукових інтересів: екологія ссавців, пелетковий метод, раритетна фауна та поширення раритетних видів ссавців на сході України, мінливість краніологічних ознак дрібних ссавців.

Поточні наукові дослідження: популяції дрібних ссавців як жертв хижих птахів на території Південного сходу України.

Кваліфікаційні праці: 2009 — Магістерська дисертація "Мікромамалії як об'єкт живлення хижих птахів" за спеціальністю "Екологія та охорона навколишнього середовища" (Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, праця захищена з відзнакою).

Поточна робота: позаштатний виконавець наукової тематики Лабораторії екології тварин та біогеографії при Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Наукові публікації: автор 7 статей і тез доповідей. (список публікацій з виходом на pdf-версії статей).

Адреси: Заїка Сергій Віталійович, аб. скр. 48, Луганськ-11, 91011, Україна.
Phone: +38-(050)-1892502. E-mail: zaika_sv@ukr.net

Дружні сайти: Мир животных (сайт Игоря Евстафьева), Лабораторія екології тварин Луганського університету

<<< до персоналій

12 лютого 2011.