Олександр Кусьнеж

КУСЬНЕЖ

публікації

english version

Автор 5 наукових публікацій щодо фауни та екології кажанів, у тому числі:

• Дикий І., Кусьнеж О., Мисюк В. Фауна кажанів Медової печери (Львівщина) і питання їх охорони // Раритетна теріофауна та її охорона / За ред. І. Загороднюка. — Луганськ, 2008. — С. 214–218. — (Праці Теріологічної школи, випуск 9). >>> (76 kb)
  • Кусьнеж О. В., Дикий І. В. Фауна рукокрилих Медової печери // Наукові основи збереження біотичної різноманітності: Матеріали наук. конф. молодих учених: (1–2 жовт. 2009 р. м. Львів). — Львів, 2009. — С. 117–118. >>> (230 kb)
  • Кусьнеж О., Дикий І. Моніторинг рукокрилих (Chiroptera) підземних порожнин Розточчя // Молодь і поступ біології: Матеріали VІ Міжнародної наукової конференції студентів та аспірантів (21–24 вересня 2010 року). — Львів, 2010. — С. _____.
  • Кусьнеж О. В. Фауна рукокрилих підземних споруд та урбоекосистем Львівщини // ________
  • Бучко В., Влащенко А., Кравченко К., Судакова М., Гукасова А., Кусьнеж О. Матеріали до фауни рукокрилих (Chiroptera) Галицького національного природного парку (Івано-Франківська область) // Вісник Львівського університету. Серія біологічна. — 2011. — Вип. 55. — С. 146–159. >>> (400 kb)

<<< до бібліографічних списків

поновлено 19 березня, 2011