Бібліографія
українських колег-теріологів

(веб-сайт Українського теріологічного товариства НАНУ www.terioshkola.org.ua)

бібліотека школи

наші новини

наш форум

інтернет

english version На цій сторінці вмішено бібліографічні добірки деяких теріологів переважно за останні 10–20 років. Для колег, які пішли із життя, по можливості, наведено максимально повні відомі нам списки їхніх публікацій. На цій сторінці також вміщено бібліографію (з pdf-версіями текстів) усіх бібліографічних оглядів, наявних у бібліотеці сайту, щодо теріофауни України загалом та окремих аспектів її дослідження.

• Барабаш-Нікіфоров Ілля Ілліч >>>
  • Влащенко Антон Сергійович >>>
  • Годлевська Олена Віталіївна >>>
  • Гольдін Павло Євгенович >>>
  • Дикий Ігор Васильович >>>
  • Загороднюк Ігор Володимирович >>>
  • Заїка Сергій Віталійович >>>
  • Зайцева Ганна Юріївна >>>
  • Зізда Юлія Едвардівна >>>
  • Колесніков Михайло Олександрович >>>
  • Кондратенко Олександр Вікторович >>> (pdf)
  • Коробченко Марина Анатоліївна >>>
  • Крижанівський Валентин Іванович >>>
  • Крочко Юлій Іванович >>>
  • Кусьнеж Олександр >>>
  • Лобков Володимир Олексійович >>>
  • Мерзлікін Ігор Романович >>>
  • Наглов Володимир Олександрович >>>
  • Скоробогатов Євген Вікторович >>>
  • Підопригора Раїса Іванівна >>>
  • Попов Борис Михайлович >>>
  • Селюніня Зоя Володимирівна >>>
  • Стецула Надія Осипівна >>>
  • Сокур Іван Тарасович >>>
  • Тімошенков Володимир Анатолійович >>>
  • Тищенко Володимир Миколайович >>>
  • Товпінець Микола Миколайович >>>
  • Черемних Наталія >>>
  • Шквиря Марина Генадієвна >>>

Бібліографічні огляди

Дикий І. В. Аналітичний огляд наукових праць з проблем біології борсука (Meles meles L.) // Вісник Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка. — 2002. — №1 (45). — С. 154–170. >>> (pdf 436 kb)

Загороднюк І. Бібліографія щодо фауни кажанів України // Європейська ніч кажанів '98 в Україні. — Київ, 1998. — С. 184–197. — (Праці Теріологічної школи, випуск 1). >>> (pdf 352 kb)

Загороднюк І. Бібліографія щодо спелеобіології в Україні // Фауна печер України / За редакцією І. Загороднюка. — Київ, 2004. — С. 217–239. — (Серія: Праці Теріологічної Школи, випуск 6). >>> (pdf 448 kb)

Загороднюк І., Годлевська О. Бібліографія наукових праць Олександра Кондратенка // Теріофауна сходу України. — Луганськ, 2006. — С. 335–339. — (Праці Теріологічної Школи, випуск 7). >>> (pdf 77 kb)

Загороднюк І., Дикий І. Публікації про великих хижих ссавців України // Novitates Theriologicae. — 2001. — Pars 4. — С. 63–70. >>> (pdf 282 kb)

Заповідна справа в Україні. Зміст 1–10 томів журналу // Заповідна справа в Україні. — 2005. — Том 11, № 1. — С. 76–86. >>> (pdf 243 kb)

Кобинець Н. М. Історія та стан досліджень дрібних ссавців урбоекосистем України та прилеглих держав // Вісник Луганського державного пед. університету ім. Тараса Шевченка. Біологічні науки. — 2002. — № 1 (45) (січень). — C. 58–66. >>> (pdf 82 kb)

Кондратенко О. Історія досліджень мікротеріофауни регіону Донецько-Донських і Донецько-Приазовських степів // Теріофауна сходу України. — Луганськ, 2006. — С. 8–17. — (Праці Теріологічної Школи, випуск 7). >>> (pdf 133 kb)

Колесніков М., Кондратенко О. Історія дослідження хижих ссавців Донецько-Донських і Донецько-Приазовських степів // Теріофауна сходу України. — Луганськ, 2006. — С. 49–54. — (Праці Теріологічної Школи, випуск 7). >>> (pdf 133 kb)

Лобков В. А., Сычёва С. Г. (сост.). Указатель териологической литературы, опубликованной в Украине, Молдове, Приднестровье в 1991–2001 гг. — Одесса: Музейный фонд им. А. А. Браунера, 2002. — 50 с. >>> (pdf 467 kb)

Лобков В. А., Сычёва С. Г. (сост.). [Доповнення до теріологічної бібліографії за 2002–2004 роки] >>> (pdf 346 kb)

Окрім того, огляди давніх праць див. на сторінці "Давні публікації про ссавців фауни України" >>>

MSW3Citations.pdf — pdf бібліографії тртього видання "Види ссавців Світу" (Weelson, Reedre, 2005) — 459 сторінок!

<<< повернутися до бібліотеки

автор і ведучий сторінки: Ігор Загороднюк