Наглов Володимир Олександрович

Володимир
НАГЛОВ

(медична зоологія, екологія угруповань)

english

Участь в роботі Школи: учасник 4...13 теріологічних шкіл. Член оргкомітету 5-ї (Харківської) Школи.

Галузь наукових інтересів: екологія угруповань ссавців, медична зоологія, фауна заходу України. Постійна спеціалізація у галузі медичної зоології, переважно теріології. Основні теріологічні дослідження стосуються аналізу багаторічної динаміки чисельності та аналізу структури угруповань дрібних ссавців в природних та агроландшафтах. У напрямку медичної теріології основна увага приділена функціонуванню вогнищ зоонозів лептоспірозу та сказу на північному сході України.

Освіта, кваліфікація: випускник Харківського державного університету. Теріологічну спеціалізацію проходив у О. Мигуліна, Весь професійний шлях пов'язаний з роботою в Харківській обласній санепідемстанції на посаді біолога-зоолога санепідемстанції.

Поточна робота: Відділ особливо-небезпечних захворювань Харківської обласної СЕС.

Наукові публікації: автор 38 наукових публікацій. (список публікацій з pdf 10 статей) >>>.

Адреса робоча: В. О. Наглову, Відділ ОНЗ, Харківська обласна санітарно-епідеміологічна станція, Померки, Харків, 61070, Україна. Тел. +38 (0572) 21.16.38 (сл.) та 45.04.07 (д.). E-mail: oblses@online.kharkiv.com

<<< повернутися

19 серпня, 2007.