12 Теріологічна школа:

респонденти

бланк реєстрації учасника школи

Видання

Праці 12-ї школи буде видано окремим випуском одного з двох видань, що наразі з'ясовується: "Вісника Луганського університету" або "Праць Теріологічної школи". Про наміри подати до друку статтю необхідно повідомити редактора не пізніше останнього дня роботи школи. Редактор видання: Ігор Загороднюк (zoozag@ukr.net). Останній термін подання рукописів — 20 листопада.

Правила для авторів

Обсяг статті — від 5 до 10 сторінок (більший обсяг треба узгоджувати з редактором, менший обсяг не дозволяється). вартість однієї сторінки 10 грн. за стор. (30 рядків по 60 знаків); видання планується видати за гроші спонсорів. Оформлення і подача матеріалів до друку будуть повідомленні пізніше.

Резюме з назвою та іменами авторів українською і англійською до 100 слів. Посилання в тексті цифрові. Література за абеткою і нумерована. Рисунки у форматі jpeg. Текст готувати в редакторі Microsoft Word for Windows'97-2000 (RTF). Обсяг — від 10'000 до 30'000 знаків. Шрифт — 11pt Times New Roman, з одинарним міжрядковим інтервалом. Параметри сторінки: А4, всі поля по 30 мм. Червоний рядок — 1 см, вирівнювання ліворуч.