12 Теріологічна школа:
проїзд до місця проведення і побут

тема XII школи

запрошення (pdf)
програма школи
проїзд і побут
праці 12 школи
респонденти

бланк реєстрації учасника школи

Коли їдемо? Оргкомітет чекає на учасників Школи 2005 в Луганську зранку в п'ятницю 25 листопада 2005 р. в холі 2 корпусу Луганського національного педагогічного університету (ЛНПУ). Прохання заздалегідь повідомити оргкомітет про дату і час прибуття в Луганськ та запланований день від'їзду.

Чим їдемо? Для планування Вашої незабутньої поїздки на Школу 2005 року прямо тут можна переглянути розклад руху потягів по станції "Луганськ", взятий на web-сайті Укрзалізниці.

Куди Їдемо? Адреса ЛНПУ: м. Луганськ, вул. Оборонна 2, корпус 2. Від залізничного вокзалу "Луганськ" до ЛНПУ їхати 10 хв. маршрутним таксі № 152, 111б або трамваєм № 13 до зупинки "Педуніверситет".

Реєстрація? Реєстрація учасників відбуватиметься в холі ЛНПУ. Після поселення перше установче засідання заплановано на 12 годину. Під час реєстрації учасники отримають роздатковий матеріал, талони на харчування (20 грн. на добу) та направлення на поселення. Реєстраційний внесок складатиме 50 грн.

Де будемо? Засідання відбуватимуться в мультимедійній аудиторії ЛНПУ (1-й поверх корпусу № 3). Проживання 20 постійних учасників школи і харчування усіх учасників буде в санаторії-профілакторії ЛНПУ (10 хв. пішки від навчальних корпусів ЛНПУ). Всі засідання проходитимуть в одній аудиторії з 25 до 28 листопада включно. 29 листопада буде екскурсія на біостанцію Іл'єнко з відвіданням угідь Станичано-Луганського рибгоспу та заплави річки Деркул.

поновлено 14 листопада 2005 р.