Теріологічна школа 2006:

праці 13 школи
респонденти

бланк реєстрації учасника школи

Теріологічна школа 2006: "Раритетна теріофауна: статус, поширення, охорона"

Шановний колего!

XIII Школа-семінар пройде 9-13 жовтня 2006 р. в Кам'янці-Подільському на базі Кам'янець-Подільського педагогічного університету. Проект програми Школи, перелік заявлених учасників і розклад руху потягів по станції Кам'янець-Подільський буде розміщено на окремих сторінках цього розділу (ліворуч). Попередня реєстрація учасників обов'язкова. На сьогодні для участі у роботі школи-2006 заявилося 16 колег. Слідкуйте за подальшими повідомленнями на сайті.

Ігор Загороднюк, 20.09.2006 р.

Ідея XIII школи-семінару

Ідея 13-ї Теріологічної школи запропонована у зв'язку з підготовкою нового видання "Червоної книги України". Процеси редукції фауни захопили більшість систематичних і екологічних груп ссавців, у т. ч. тих, що ще нещодавно вважалися чисельними і відносилися до групи "шкідників". Тема є важливою для всіх теріологів: від співробітників заповідників до санепідемслужби. Запрошуємо усіх до участі в обговоренні теми. За результатами роботи школи буде впорядковано відповідний випуск "Праць теріологічної школи".

Тематика сесій XIIІ школи

В рамках школи-семінару будуть проведені такі сесії:
1) темпи і тенденції зміни червоних списків,
2) проблеми ведення регіональних червоних списків,
3) охорона рідкісних видів у заповідниках та поза ними,
4) історичні зміни фауни та динаміка ареалів видів,
5) моніторинг фауни та ведення кадастру,
6) вплив людини та адвентивних видів на раритетну фауну,
7) практика природоохоронної справи і Плани дій.

28 вересня 2006 р.