13 Теріологічна школа:
проїзд до місця проведення і побут

тема XIII школи

запрошення (pdf)
програма школи
проїзд і побут
праці 13 школи
респонденти

бланк реєстрації учасника школи

Транспортне сполучення з м. Кам’янець-Подільський

Єдиний потяг прямого сполучення – «Київ-Кам’янець-Подільський» – відправляється з м. Києва о 23:35 і прибуває в м. Кам’янець-Подільський о 08:14. Потяги з решти міст України слідують через м. Хмельницький.

З Хмельницького до Кам’янця-Подільського один раз в день їде дизельний потяг «Хмельницький-Кам’янець-Подільський» в 12.50 год. Потяг в дорозі близько 4 годин. Вартість проїзду – 4 грн.

Також добратися до Кам’янця-Подільського можна з автовокзалу Хмельницького (10-15 хв. маршруткою від залізничного вокзалу). На автовокзалі є багато маршрутних таксі, які їдуть до Кам’янця-Подільського, також через Кам’янець-Подільський їдуть більшість про¬хідних автобусів південно-західних напрямків, якими теж можна доїхати до нашого міста. Автобуси і маршрутки в дорозі близько 2 годин. Вартість проїзду – 12 грн.

Також до Кам’янця-Подільського можна добратися автобусами прямого сполучення, які є в більшості великих міст, таких як Київ, Львів, Житомир, Вінниця і т.д.

Від залізничного вокзалу Кам’янця-Подільського до центрального корпусу Кам’янець-Подільського державного університету, де буде відбуватися реєстрація учасників конференції, треба спочатку їхати маршруткою №27 і сказати водієві, щоб він зупинив біля «карандаша», або «стакану» чи «свічки» - це найбільша 12-ти поверхова будівля в центрі Кам’янця-Подільського. Потім спуститися два квартали вниз по вул. Уральській до перетину з вул. Огієнка, звернути наліво і дійти до центрального корпусу.

Від автовокзалу Кам’янця-Подільського до центрального корпусу Кам’янець-Поділь¬ського державного університету, де буде відбуватися реєстрація учасників конференції, треба спочатку по вул. Князів Коріатовичів, на якій знаходиться автовокзал, дійти прямо до вул. І. Огієнка, пройти наліво один квартал до центрального корпусу.

Схема пішохідного маршруту від залізничного та автовокзалів до К-ПДУ у м. Кам’янці-Подільському розміщена на другій сторінці запрошення (кнопка ліворуч, формат pdf)

Організатори будуть зустрічати учасників конференції 09.10.2006 р. з потягу Київ-Кам’янець-Подільський, який прибуває о 8.15.

Відстань від автовокзалу до корпусу №1 К-ПДУ (вул. І.Огієнка, 61) 700-800 м.

поновлено 2 жовтня 2006 р.