Теріологічна школа 2011

Морфологічна мінливість ссавців та збереження їх різноманіття

(перший інформаційний лист про 18 школу-семінар)

тема XVIІІ школи

інфа на форумі
інформаційній лист
запрошення (pdf)
програма школи
учасники Школи
пам'ятка в дорогу
(1 стор. pdf 150 kb)

бланк реєстрації учасника школи у форматі WINWORD

НФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ 1

Шановний/шановна колего,

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XVIII Теріологічної школи, яка відбудеться з понеділка 26.09 до п'ятниці 30.09.2011 р. (роз'їзд 1.10.2011) у Криму, в с. Заводське на базі відпочинку «Росинка», що розташована на березі Азовського моря, на Керченському півострові.

Головна тема Школи: «Морфологічна мінливість ссавців і збереження їх різноманіття». Серед питань до розгляду пропонуються: 1) внутрішньо-популяційна, вікова і географічна мінливість, мінливість морфологічних, фізіологічних, генетичних та інших ознак у різних умовах існування, мінливість і стійкість діагностичних ознак у близьких видів, механізми підтримання і обмеження мінливості, а також природоохоронні питання у зв’язку з морфологічним і генетичним різноманіттям популяцій. Відбудуться традиційні і нові круглі столи.

Під час Школи запланована екскурсія до Казантипського заповідника, а також піші екскурсії в околицях бази. В цей час в Криму звичайно чудова погода, і Азовське море приваблює своїми теплими хвилями. Учасники будуть розміщені у будиночках, орієнтовна вартість проживання — 50 грн. на добу, а разом с 3-разовим харчуванням — бл. 130 грн. (попередні розрахунки можливих витрат див. у додатку до інформаційного листа).

Очікувана кількість учасників – від 30 до 50 осіб. Попередня реєстрація обов’язкова. Форма реєстрації така сама, як на попередніх школах (див. далі); її необхідно надіслати на адресу niko_tovp@mail.ru з копією на mammalia@ukr.net. Оргвнесок разом із авансовим платежем на обов’язкові попередні закупи і проплати у розмірі 250 грн. просимо надіслати поштовим переказом за адресу: Товпинцю Миколі Миколайовичу, бульвар Франка, 24, кв. 7, м. Сімферополь, АР Крим, 95034. Аванс і заявку бажано відправити не пізніше 20 вересня.

Докладна інформація про варіанти приїзду на базу «Росинка» буде повідомлена у ІІ інформаційному листі тим учасникам, які надіслали реєстраційну картку і надіслали аванс, бажано не пізніше 16 вересня. Всім, кому необхідно оформляти відрядження, у графі пункт призначення треба вказувати: Казантипський заповідник, м. Щелкіно, АР Крим.

Для детальнішого ознайомлення зі схемою роботи Школи рекомендуємо переглянути звіти про останні школи-семінари на сторінці нашого сайту хроніки наших семінарів.

Просимо допомогати нам поширювати цю інформацію серед колег.
Слідкуйте за подальшими повідомленнями на сайті та форумі.

З повагою, організатори XVIII (Кримської) Теріологічної Школи
Павло Гольдін, Ігор Євстаф’єв, Микола Товпинець.

лист розіслано 18 серпня 2011 року.