XXVIІ Теріологічна школа-семінар (2020)

«Угруповання ссавців прирічкових екосистем та екомережа» (назва попередня)

(головна сторінка XXVII теріологічної школи-семінару)

Wild Mammal Fauna in conditions of Transformed Landscapes
(26 Theriological School, Information about Annual Workshop of the Ukrainian Theriological Society)

тема XXVІI школи

інфа на facebook
інф. лист (pdf Ukr)
інф. лист (pdf Bel)
informacja (pdf PL)
програма (pdf)
учасники школи

бланк реєстр. (укр)
рэгістрацыя (бел)
rejestracja (pl)

зареєстрованим учасникам

пам'ятка pdf
 інф. лист 2 pdf
 реєстрація 2
 рік вивірки 2020 (сторінки в роботі)

Праці Теріошколи
Theriologia Ukrainica

хроніка всіх шкіл
роки звірят

інформаційний лист про 27 Теріологічну школу-семінар

Шановні колеги,

XXVII Теріологічна школа-семінар відбудеться протягом третього тижня вересня 2020 р. (15–19.09) на НПП Дністровський каньйон в таборі біля водоспаду Джурин, біля р. Дністер, недалеко від с. Заліщики Тернопільської області.

Дати. Школа триватиме 4 повні дні. Заїзд учасників 15.09 (вівторок), роз'їзд 19.09 (субота), в день заїзду до вечора учасники будуть на садибі НПП Дністровський каньйон.

Організатори. Організатори школи – Національний природний парк Дністроський каньйон та Національний науково-природничий музей НАН України.

Головна тема: «Угруповання ссавців прирічкових екосистем та екомережа» (назва попередня).

Програма теріошколи буде впорядкована відповідно до заявок і включатиме тематичні сесії, майстер-класи та круглі столи (для прикладу див. програму попередньої школи). Пропонуються такі основні теми сесій та круглих столів:

1) ___________________________,
2) ___________________________,
3) ___________________________.

Оргкомітет. Олександр Вікирчак та _______ (НПП Дністровський каньйон), Ігор Загороднюк та Золтан Баркасі (Національний науково-природничий музей). Контакти: _______.

Побут. Учасники будуть розміщені у таборі біля водоспаду Джурин, в обладнаних літніх будиночках, ....

Реєстрація обов’язкова; форма реєстрації як на попередніх школах. Бланк реєстрації додається. Просимо всіх колег поширити цей лист і заповнити реєстраційну форму при намірах, якщо навіть поки немає остаточного рішення, оскільки нам треба планувати робочі місця і побутові деталі.

З повагою Олександр Вікирчак та Ігор Загороднюк
Заліщики, Київ, 01.01.2020

фото з сайту "Моя планета" та сайту Станіславівський натураліст"

на сторінку: хроніка семінарів

підготовлено 01.01.2020, поновлено 03.02.2020.