XXI Теріологічна школа (2015)

Мисливська та раритетна теріофауна: управління популяціями

(головна сторінка XXІ теріологічної школи-семінару)

Game and Rare Mammal Fauna: Population Management
(21 Theriological School, programm of Annual Workshop of the Ukrainian Theriological Society)

тема XXІ школи

інфа на facebook
програма школи
перелік доповідей
учасники Школи
пам'ятка в дорогу

бланк реєстрації учасника школи у форматі WINWORD

Зміст сесій
міжнародної науково-практично конференції
(проект)

XXІ Теріологічна школа-семінар
"Мисливська та раритетна теріофауна: управління популяціями"

1. Пленарна сесія

Місце проведення: НУБіП України (Київ, їхати авт. 212 від м. Либідська до зуп. "1 корпус").
місце збору - зоологічний музей НУБіП 21.05.2015 р., реєстрація до 12:00, сесія до 14:00.
після сесії - виїзд а місце теренових досліджень в с. Отрохи, РЛП Міжрічинський.

На пленарній сесії плануються доповіді:
В. Тищенка, Н. Брусенцової, Л. Годлевської (теми формулюються).
також будуть доповіді і вітання від приймаючої сторони (НУБіП).

2. Робочі сесії

місце проведення: с. Отрохи, садиба РЛП Міжрічинський (виїзд централізований з НУБіП)
час проведення: 22 та 23.05.2015 р., післяобідній час (після польових занять і обіду). Заявлені доповіді (згідно із рестраційними формами):

доповіді вступної сесії

Жила, Сергій. Мисливська політика в України: реалії та можливі варіанти
Загороднюк, Ігор. Зміни теріофауни України за останні три століття та їх кількісна оцінка
Різун, Ельвіра Динамічні тенденції стану популяцій мисливської теріофауни України (співавтор - Бондаренко, Володимир Данилович)
Сагайдак, Андрій. РЛП «Міжрічинський»: збереження ландшафтного та біологічного різноманіття
Тищенко, Володимир. (про біотехнію та інші заходи щодо регуляції популяцій мисливських видів ссавців)

доповіді робочої сесії "Мисливська фауна на заповідних територіях"

Болотина, Инесса. Реинтродукция зубра (Bison bonasus) в национальном парке «Припятский» (Республика Беларусь) и практика управления его популяцией
Брусенцова Наталія. (Щось по норних хижих, ще не вирішила)
Коваль, Неля. Заходи з охорони мисливської теріофауни території Ужанського НПП
Сагайдак, Андрій. Мисливська та раритетна теріофауна РЛП «Міжрічинський»: досвід та перспективи управління популяціями.
Скоробогатов, Євген. Представители семейства Cervidae в НПП Двуречанский

доповіді робочої сесії "Актуальні дослідження теріофауни"

Баркасі, Золтан. Мишоподібні гризуни Берегівського району Закарпатської області
Загороднюк, Ігор. Сарни в Україні та їх таксономічний статус
Саварин, Александр. Патологии черепа хищных млекопитающих на юго-востоке Беларуси
Савенко Оксана. Травмування північних морських котиків (Callorhinus ursinus) і сивучів (Eumetopias jubatus) на лежбищі скелі Долгая (Курильські острови) внаслідок забруднення океану відходами промислового рибальства
Шквиря, Марина, Яковлєв, Єгор. Співпраця в рамках проекту BIOGEAST: вивчення гельмінтофауни хижих та сигнального поля вовків Національного парку «Біловезька Пуща» (Польща)

2. Польові заняття та презентації ()

місце проведення: окол. с. Отрохи, територія РЛП Міжрічинський;
час проведення: 22, 23 та 24.05.2015 р., післяобідній час (дообідній час та вісля вечері).

Бурдо, Олена. Обліки мишоподібних з відловом полівок пастками
Годлевська, Олена, Сергій Ребров. Облік кажанів з використанням тенет та УЗ-детекторів
Коваль, Неля. Сучасні технічні методи моніторингу та дослідження кажанів
Сагайдак, Андрій. Маршрутні обліки мисливської фауни