XXІI Теріологічна школа (2015)

Здобування тварин на заповідних територіях

(головна сторінка XXІІ теріологічної школи-семінару)

Capturing of animals on protected areas
(22 Theriological School, programm of Annual Workshop of the Ukrainian Theriological Society)

тема XXІІ школи

інфа на facebook
програма школи
перелік доповідей
учасники Школи
пам'ятка в дорогу

бланк реєстрації учасника школи у форматі WINWORD

інформаційний лист про 22 Теріологічну школу-семінар
(попередня версія)

Шановні колеги,

XXIІ Теріологічна школа відбудеться 5-9 жовтня 2015 р. у Національному природному парку "Подільські Товтри", що у Хмельницькій області, у славнозвісній Бакоті.

Головна тема школи-семінару:
"Здобування тварин на заповідних територіях"

Питання, що пропонуються для розгляду:
1) відлови тварин на заповідних територіях: з вилученням та без вилучення;
2) полювання та інші форми природокористування з вилученням тварин на заповідних територіях;
3) статус чужорідних видів та питання регуляції їхньої присутності і чисельності;
4) демонстраційні обліки різних груп тварин: пастки, ловчі канавки, павутинні тенета, УЗ-детектори;
5) круглі столи УЦОК (моніторинг кажанів), GLIS (моніторинг мікромаммалій), HELP (великі хижі).

Під час Школи заплановано відвідання низки моніторингових ділянок НПП "Подільські Товтри" та оглядова екскурсія з основами маршрутного обліку фауни по найкращих товтрах і каньйонах Поділля. Очікувана кількість учасників — 30–40 осіб. Попередня реєстрація обов'язкова. Форма реєстрації така ж, як на попередніх школах; її необхідно надіслати на адресу товариства mammalia@ukr.net з обов'язковою копією на адресу Михайла Дребета mikedrebet@gmail.com. Заявку на участь прохання відправити до 15 вересня 2015 року.

Розміщення і витрати (будуть уточнені): планується розміщення учасників в затишних дерев'яних будівлях літнього табору в Бакоті, оргвнесок включатиме витрати на роботу генератора і бензин для транспорту, проживання буде безкоштовним, кухня — силами парку і ентузіастів з числа учасників. Оргвнесок та кошти за харчування будуть сплачуватися учасниками на місці при фактичній реєстрації.

Інформацію про варіанти проїзду та проект програми вміщено на відповідних сторінках сайту (ліворуч) і буде повідомлено у наступному інформаційному листі тим учасникам семінару, які надіслали реєстраційну форму. При оформленні відрядження у графі "пункт призначення" вказувати: м. Кам'янець-Подільський, НПП "Подільські Товтри".

З повагою, організатори XXІІ (Бакотської) Теріошколи
Михайло Дребет, Мар'ян Тарасенко, Микола Матвєєв та Ігор Загороднюк