XXІІI Теріологічна школа (2016)

Чужорідні та ключові види ссавців в екосистемах

(головна сторінка XXІІІ теріологічної школи-семінару)

Alien and Keystone Mammal Species in Ecosystems
(23 Theriological School, programm of Annual Workshop of the Ukrainian Theriological Society)

тема XXІІІ школи

інфа на facebook
програма школи pdf
перелік доповідей pdf
учасники Школи
пам'ятка в дорогу pdf

бланк реєстрації учасника школи у форматі RTF

інформаційний лист про 23 Теріологічну школу-семінар

Шановні колеги,

XXIІІ Теріологічна школа-семінар відбудеться протягом 26 вересня – 1 жовтня 2016 р. у Національному природному парку «Слобожанський» (Харківська обл., Краснокутський р-н). Головна тема школи-семінару 2016 року:

Головна тема школи-семінару:
"Чужорідні та ключові види ссавців в екосистемах"

Програма ХХIII теріошколи буде впорядкована відповідно до ваших заявок і включатиме тематичні сесії та круглі столи. Поточні теми від оргкомітету школи-семінару такі:
1) ключові види екосистем — роль у природних комплексах;
2) статус чужорідних видів та питання регуляції їхньої присутності і чисельності;
3) зміни природних комплексів під впливом ключових та чужорідних видів;
4) демонстраційні обліки ссавців: пастки, ловчі канавки, павутинні тенета, УЗ-детектори;
5) круглі столи УЦОК (кажани), GLIS (мікромаммалії), HELP (великі хижі).

Під час Школи заплановано відвідання низки моніторингових ділянок НПП «Слобожанський» та оглядова екскурсія. Очікувана кількість учасників — 30–40 осіб. Попередня реєстра-ція обов'язкова. Форма реєстрації така ж, як на попередніх школах; її необхідно надіслати на адресу товариства mammalia@ukr.net з обов'язковою копією на адресу Наталії Брусенцової n_brusentsova@ukr.net. Заявку на участь прохання відправити до 15 вересня 2016 р.

Розміщення і витрати (будуть уточнені): Розміщення учасників у приміщенні НПП «Слобожанський» на території Парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва “Наталіївський”, максимальна кількість учасників для поселення в приміщенні – 20 осіб (перші зареєстровані). Умови життя напівпольові — є холодна вода, ліжка. З собою необхідно мати спальні мішки. Також можна поселитися у своєму наметі безпосередньо біля будинку. Оргвнесок складатиме 80 грн на день і включатиме витрати на харчування та дрова. Проживання буде безкоштовним. Кухня — силами Парку і ентузіастів з числа учасників. Дорога маршруткою від Харкова — близько 1,5 год., вартість 50–60 грн. в один бік. Розглядаємо можливість замовити маршрутку для організованого перевезення учасників.

Інформацію про варіанти проїзду та проект програми буде повідомлено у наступному листі тим учасникам семінару, які надіслали реєстраційну форму. При оформленні відрядження у графі «пункт призначення» вказувати: смт Краснокутськ, НПП "Слобожанський".

З повагою, організатори XXІІІ (Слобожанської) Теріошколи
Наталія Брусєнцова, Євген Скоробогатов, Ігор Загороднюк