Денис Вишневський та любимий пес

ВИШНЕВСЬКИЙ

(радіоекологія)

english

Участь в роботі Школи: учасник 7, 9-10 теріологічних шкіл. Один з авторів спеціальних випусків праць VIII (Вісник Луганського пеуніверситету) та ХІ (вісник Ужгородського університету) теріологічних шкіл, а також випуску 8 "праць теріологічної школи".

Галузь наукових інтересів: Радіоекологія, моніторинг навколишнього середовища.

Кваліфікаційні праці: 2000 — Дипломна робота "Аналіз угруповань унгулят України з позиції сталої Хатчінсона".

Поточна робота: інженер Відділу інформації та прогнозування, ДСНВП “Чорнобильській радіоекологічний центр” МНС України.

Наукові публікації: автор 8 статей та оглядів. (список публікацій з виходом на pdf-версії частини праць).

Адреси: Вишневський Д. ДСНВП “Чорнобильській радіоекологічний центр”, вул. Шкільна 6. м. Чорнобиль, Київська обл., 07270. Phone: (04493) 5-2318. E-mail: den_post@rambler.ru

Дружні сайти: Світ кажанів...

<<< до персоналій

22 серпня 2007.