Денис Вишневський - домашня сторінка

Вишневський Денис

публікації

english version

Автор 8 публікацій у галузі радіоекології та моніторингу середовища:

• Гащак С. П., Вишневський Д.О., Заліський О. О. Фауна хребетних тварин Чорнобильської зони відчуження (Україна) / За заг. ред. С. П. Гащака. — Славутич, 2006. — 100 с. >>> (зміст та pdf усіх розділів)

• Гащак С. П., Вишневський Д. О., Заліський О. О. Фауна хребетних тварин чорноблиьскої зони як передумова створення заповідних об`єктів на її території // Бюлетень екологічного стану Зони відчуження. – 2006. – № 1. – С. 41–47. (бібліогр. розходиться з поданою на сторінці "фауна полісся"!) >>> (pdf kb)

• Вишневский Д. Половая структура популяций мелких млекопитающих зоны отчуждения Чернобыльской АЭС // Фауна в антропогенному ландшафті / Під ред. І. Загороднюка. — Луганськ, 2006. — С. 56–58. — (Праці Теріологічної Школи, Вип. 8). >>> (pdf 146 kb)

• Годлевская Е., Вишневский Д., Атамась Н. Синантропизация фауны: вопросы терминологии // Фауна в антропогенному ландшафті / Під ред. І. Загороднюка. — Луганськ, 2006. — С. 6–13. — (Праці Теріологічної Школи, Вип. 8). >>> (pdf 214 kb)

• Кірєєв С., Вишневський Д., Обрізан С., Халява В. Сучасні тенденції в інформаційному забезпеченні управління об`єктами з високим ризиком виникнення надзвичайних ситуацій // Бюлетень екологічного стану Зони відчуження. — 2005. — № 2. — С. 41–47.

• Вишневський Д. Результати інтродукції коня Пржевальського (Equus przewalskii) в Зону відчуження ЧАЕС // Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Біологія. — 2005. — Випуск 17. — С. 39–41. >>> (pdf 108 kb)

• Вишневський Д. Особливості зооценозів Зони відчуження ЧАЕС в післяаварійний період // Науковий вісник Ужгородського університету. Серія: Біологія. - 2004. - Випуск 15. – С. 20–23. >>> (pdf 107 kb)

• Вишневський Д. Аналіз угруповань унгулят України з позиції сталої Хатчінсона // Вісник Луганського державного педагогічного університету імені Тараса Шевченка. Біологічні науки. – 2002. – Випуск 1. – С. 195-198.  >>> (pdf 126 kb)

<<< повернутися до бібліографічних списків