Теріологія в Україні. Частина 1

pars 1 (2000)

бібліографія

Теріологія в Україні. Частина 1 [100 визначних дослідників минулого]
. Упорядник та редактор: І. Загороднюк. Українське теріологічне товариство та Національний науково-природничий музей НАН України, Київ, 2022. 368 с. (Novitates Theriologicae; Pars 14).

Theriology in Ukraine. Part 1 [100 outstanding researchers of the past]. Compiled and edited by I. Zagorodniuk. Ukrainian Theriological Society and National Museum of Natural History, NAS of Ukraine, Kyiv, 2022. 368 pp. (Novitates Theriologicae; Pars 14).

ISSN 2709-4928 (online)
ISSN 2709-491X (print)
license: CC BY-SA
doi: http://doi.org/10.53452/nt14

Анотація • Summary

english versionЗ нагоди 50-річчя теріологічного товариства підготовлено трилогію, яка включає довідник про 100 визначних дослідників минулого, довідник про сучасних теріологів та персон, дотичних до теріології (колектори, музеологи, анімалісти тощо), і огляд досліджень за науковими центрами та регіонами. У поточному випуску всі нариси підготовлені за єдиною схемою: 1) резюме та біографічна довідка, 2) ключові дослідження в галузі теріології, 3) захоплення, чесноти та відзнаки. Всі статті супроводжено англійськими та українськими резюме.

english versionOn the occasion of the 50th anniversary of the theriological society, a trilogy was prepared, which includes a directory of 100 outstanding researchers of the past, a directory of modern theriologists and persons related to theriology (collectors, museologists, taxidermists, animalists, etc.), and an overview of research by scientific centres and regions. All essays in the current issue are prepared using a unified scheme: 1) summary and biographical information; 2) key research in the field of theriology; 3) hobbies, virtues, and awards. All articles have English and Ukrainian summaries.

Вступна частина

pdf

Визначні постаті в історії української теріології (ідея видання і подяки) (І. Загороднюк)

Біографічні нариси (А–Б)