Облік ссавців: збір та обробка даних

pars 1 (2000)

бібліографія

Облік ссавців: збір та обробка даних
: зб. наук. пр. / Упорядник та редактор: І. Загороднюк. — Українське теріологічне товариство та Національний науково-природничий музей НАН України, Київ, 2017. 226 с. (Серія: Novitates Theriologicae. Pars 10).

Mammal census: data collection and processing. Compiled and edited by I. Zagorodniuk. Ukrainian Theriological Society and National Museum of Natural History, NAS of Ukraine. Kyiv, 2017. 226 pp. (Series: Novitates Theriologicae; Pars 10).

ISBN 978-617-7438-30-3

повна PDF-версія одним файлом (8,1 мб) >>>

Анотація

Десятий випуск Бюлетеню Novitates Theriologicae («Теріологічні новини») присвячено матеріалам теріологічних шкіл-семінарів, присвяченим методикам обліку фауни. Основу збірника праць склали доробки та ідеї, сформульовані на IX Теріологічній школі, що проходила в Природному заповіднику «Розточчя». Доробки тієї школи і наступних щорічних теріошкіл стали основою цього (10) випуску, для якого було підготовлено й нові матеріали. Серед останніх — розробки стосовно планування досліджень та щодо обліків великорозмірних ссавців, а також методичних підходів до опрацювання даних. Загалом у поточному випуску — 24 матеріали, згруповані у 4 розділи. Видання є ювілейним, і в розділі «Хроніка» представлено нарис його історії. Випуск підготовлено за ініціативою Ради Теріологічної школи та редколегії видання Праці Теріологічної Школи.

Редколегія випуску:
З. Баркасі (заступник голови), В. Бондаренко, А. Волох, С. Гащак, І. Дикий, І. Євстафьєв, І. Ємельянов, С. Жила, І. Загороднюк (голова, упорядник), О. Киселюк, М. Коробченко, І. Мерзлікін, Е. Різун, З. Селюніна, В. Тищенко, В. Токарський, П. Хоєцький.

Підготовлено у співпраці з видавничою агенцією ТОВ «Комубук»

Передмова

Методи обліку теріофауни та Теріологічна школа: від ідей до знань (передмова редактора)

Частина 1. Теренові дослідження: організація, техніка роботи