Novitates Theriologicae

ISSN 2709-491X (Print) • ISSN 2709-4928 (Online)

веб-сайт Українського теріологічного товариства www.terioshkola.org.ua

про Novitates
зміст томів
редколегія
для авторів

english version Novitates Theriologicae — серія видань Українського теріологічного товариства НАН України, присвячена окремим найбільш актуальним темам пточних досліджень. Тому всі випуски серії є тематичними. Вони можуть бути присвячені як матеріалам певних конференцій або семінарів, так і дослідницьким проектам (наприклад, міграції кажанів), оглядам (наприклад методи теренових досліджень ссавців), а також міждисциплінарним ініціативам (напр. проблема виду в біології).

Архів номерів

Всі випуски Novitates Theriologicae є у вільному доступі за умовами ліцензії CC BY-SA 4.0. Авторам дозволено зберігати авторські права без обмежень, хоча їм не дозволяється зберігати права на публікацію.

Короткі резюме та зміст подаються мовою оригіналу для кожного з перелічених нижче випусків. Повні тексти можна отримати з відповідних сторінок змісту.

pars 14 [готується] • 100 визначних дослідників в історії української теріології — випуск 14 Novitates Theriologicae, присвячений 40-річчю Українського теріологічного товариства (2.03.2022), що включатиме серію статей енциклопедичного стилю. Київ, 2022.
pdf одним файлом >>>

pars 13 [готується] • Дика теріофауна у змінному середовищі — випуск 13 із серії Novitates Theriologicae, присвячений описам дикої фауни та окремих локальних фауністичних комплексів в умовах кардинальних змін довкілля. Київ, 2021.
pdf одним файлом >>>

pars 12 • Вид у біології: теорія та практика — випуск 12 із серії Novitates Theriologicae, присвячений матеріалам до однойменного семінару, ініційованого Українським теріологічним товариством за участі фахівців з різних галузей біології. Київ, 2021. 396 с.
pff одним файлом >>>

pars 11 • Хорологія ссавців та знахідки рідкісних видів — випуск 11 із серії Novitates Theriologicae, присвячений оглядам поширення, ареалам ссавців та знахідкам рідкісних видів. Київ, 2020. 210 с.
pff одним файлом >>>

pars 10 • Облік ссавців: збір та обробка даних — випуск 10 із серії Novitates Theriologicae, як збірник статей з методик польових досліджень ссавців, за матеріалами 2–22 теріошкіл. Київ, 2017. 226 с.

NT10

NT11

NT12

pars 10.
Облік ссавців:
збір та обробка даних

Київ, 2017. 74 с.

pars 11. Хорологія
ссавців та знахідки
рідкісних видів

Київ, 2020. 172 с.

pars 12.
Вид у біології:
теорія та практика

Київ , 2021. 396 с.

pars 9 • Дослідження ссавців степових регіонів — випуск 9 серії Novitates Theriologicae, з накопиченими в архіві товариства матеріалами довоєнного часу щодо досліджень у степових регіонах України. Київ, 2015. 200 с.
pdf одним файлом >>>

pars 8 • Теріофауна заповідних територій та збереження ссавців — випуск 8 у серії Novitates Theriologicae з матеріалами 19 Теріошколи (Чорноморський біосферний заповідник, вересень 2012); Гола Пристань, 2012. 76 c.
pdf одним файлом >>>

pars 7 • Методики обліку теріофауни — випуск 7 у серії видань Novitates Theriologicae, з методичними розробками за матеріалами 9 Теріологічної школи (природний заповідник Розточчя, жовтень 2002); Луганськ, 2007. 46 с.
Зміст із виходом на pdf усіх частин випуску >>>
pdf одним файлом >>>

pars 6 • Міграційний статус кажанів в Україні — випуск 6 у серії видань Novitates Theriologicae, з матеріалами однойменного дослідницького проекту групи УЦОК (вивчення кажанів); Київ, 2001. 172 c.
pdf одним файлом >>>

pars 5 • Ссавці відкритих просторів — випуск 5 у серії видань Novitates Theriologicae, з матеріалами 8 Теріологічної школи (Луганський природний заповідник, травень 2001 р.); Київ, Луганськ, 2005. 96 с.
Зміст із виходом на pdf всіх статей випуску >>>
pdf одним файлом >>>

pars 4 • Великі хижі ссавці України та прилеглих країн — випуск 4 у серії видань Novitates Theriologicae, з матеріалами 7 Теріологічної школи-семінару (Поліський природний заповідник, грудень 2000 року); Київ, 2001. 72 c.
pdf одним файлом >>>

pars 3 • Кажани карпатського регіону — випуск 3 у серії видань Теріошколи Novitates Theriologicae, з матеріалами III Міжнародної конференції "Кажани Карпат"; Київ, 2003. 96 c. (бета-версія з тезами була у 2000 році).
pdf одним файлом >>>

pars 2 • Використання ультразвукових детекторів у дослідженнях кажанів — випуск 2 у серії інформаційних видань Теріошколи Novitates Theriologicae, з матеріалами детекторного семінару (біостанція Ядути, травень 2000 року); Київ, 2000. 58 c.
pdf одним файлом (1,4 mb) >>>

pars 1 • Теріологія в Україні 2000: крок у нове століття — випуск 1 у серії інформаційних видань Теріошколи Novitates Theriologicae, Київ, 2000. 14 c.
pdf одним файлом (528 kb) >>>

Палітурки окремих давніх випусків

NT4carnivores

NT6-migrate

NT8reserves

pars 4.
Великі хижі ссавці
України

Київ, 2001. 74 с.

pars 6.
Міграційний статус
кажанів в Україні

Київ, 2001. 172 с.

pars 8. Теріофауна
заповідних територій

Гола Пристань, 2012. 76 с.

повернутися >>>

створено 25.05.2003, поновлено 06.09.2021.